Federal Mogul Satış Sonrası Teknik Hizmetler Müdürlüğü

 

Değerli Meslektaşlarımız,

 

Federal Mogul Türkiye olarak, kuruluşundan bu yana hedefi dünya çapında bir organizasyon olmak olan firmamız hiç bir zaman Türkiye içindeki hizmetlerini bir tarafa koymamış, aksine öncelikli hizmetini ve yapılanmasını siz değerli meşlektaşlarımıza sunmak üzere yıllar boyunca çabalarını artırarak sürdürmüştür.

 

Çünkü en önemli şu gerçeği hiçbir zaman unutmadık. Önce siz vardınız, şimdi siz varsınız , yarınlarımızda da hep olacaksınız. Hepimizin bilmesi gereken en önemli gerçek, bu firmanın bu günlerine ulaşmasında, sizin verdiğiniz destek , güven ve sizden kazandığını yine size sunan bir anlayışın başarılı olmasının bir neticesidir. Bu firma şayet bugün içinde bulunduğu bu konuma gelmişse kuşkusuz bunda en büyük pay sahibi sizlersiniz.

 

30 yılı aşkın bir süredir yurt içi pazarına kaliteli mamul sunmayı amaçlayan firmamız bir yandan da sattığı ürünlerin satış sonrası hizmetini vermeyi ihmal etmemiş, bununla birlikte il il dolaşıp eğitim seminerleri vererek paylaşımcılığını sürdürmüştür.

 

Türkiye pazarı o yıllarda henüz satış sonrası hizmet kavramı ile tanışmamışken bugüne kıyasla dar bir kadro ile sizlere ulaşılmış ve belki de bugün sizlerin firmamıza olan güveninin temelleri atılmıştı.

 

Son yıllarda ürettiğimiz ürünlerin pazardaki kabul ve kullanım oranları dikkate alındığında ortaya çıkan durum bizleri asla bir doyum noktasına ulaştırmamış, bize göre rekabetin olmadığı süreçte dahi, sizlere olan hizmetimiz genişleyen kadromuz ile artarak sürmüştür.

 

Amacımız sadece sattığımız ürünlerin hizmetini vermek değil, sizinle aynı ortamda bulunarak , koşulları-zorlukları başka hiçbir sektöre benzemeyen camiamızda sizlerin yanında olabilmek elinden geldiğince destek verebilmektir. Bunun da ön koşulu, sizlerle daha sık birlikte ve  ihtiyaç halinde en kısa zamanda yanınızda olabilmektir. Şartlar bunları gerektirdiğinde Türkiyemizi 7 bölgeye ayırarak, her biri bölge merkezinde ikamet eden, görevi sadece teknik hizmetler olup, satışla hiçbir ilgisi olmayan bu ekip, bizim gibi yedekparça sektöründe belki de yegane bir uygulamayı yıllarca başarı ile yürütmektedir.

 

İşte tüm bunlarla birlikte aramızdaki ilişki ve edindiğimiz misyon artık sizlerle bizleri ailenin parçaları haline getirdi. Bundan sonra ne olursa olsun hep aile içinde kalacak. Bizlere verdiğiniz değer ve samimiyet için teşekkür ederiz. Bizler de bu ailenin bir parçası olmanın sorumluluğunu sonuna kadar taşıyacağız.

 

 

Saygılarımla,

 

Abdullah OYMACI

Satış Sonrası Teknik Hizmetler Müdürü


 

 

 

 

 

 

 
Soldan sağa;
Halil Y?Ğ?T :Ürün ve müteri ilikileri sorumlusu (Ist. Merkez)
Volkan KIRAL? : ?ç Anadolu Bölge Sorumlusu (Ankara)
Emrah YILMAZ : Karadeniz Bölge Sorumlusu (Samsun)
Ahmet TOKGÖZ : Güneydoğu Bölge Sorumlusu (Mardin)
Erkan DEĞ?RMENC?OĞLU: Ege Bölgesi Sorumlusu (?zmir)
Abdullah OYMACI : Satı Son. Tekn. Hizm. Bölüm Müdürü (Ist. Merkez)
Memet BIYYIK : ?stanbul Anadolu ve Doğu Marmara Sorumlusu (Istanbul)
Yusuf TA&AR : ?stanbul Avrupa ve Trakya Bölge Sorumlusu (Istanbul)
Yücel GOKTA& : Yeni Ürün Aratırma ve Gelitirme &efi (Ist. Merkez)
Ufuk Tez : Güney Bölge Sorumlusu (Gaziantep)