OEM'e Verilen Ürünlerin Listesi

DÜNYANIN EN İYİLERİNİN PİSTONLARINDA FEDERAL MOGUL İZMİT’İN İMZASI VAR

Federal Mogul, dünyanın en iyi yedi otomobil markasının en iyi 10 modeline orijinal ekipman sağlamaya devam ediyor. Otomotiv endüstrisinin tanınmış haber ajanslarından Ward Telecomunications tarafından her yıl verilen dünyanın en iyi motorları ödülüne, 2006 yılında Federal Mogul’un orijinal ekipman sağladığı otomobil markaları layık görüldü. Dünyaca ünlü; BMW, Audi, Daimler-Chrysler ve Ford gibi markaların en yeni modellerinde, Federal Mogul’un pistonları, segmanları,gömlekleri kullanılacak. Federal Mogul, son beş yıl içerisinde üretilen iyi 10 model arasına giren 50 motorun 32’sine orijinal ekipman sağlayarak otomobillere hayat vermeye devam ediyor.. Federal Mogul’un orijinal ekipmanlarının kullanıldığı ödül alan markalar;

 • Audi AG 2L turbocharged DOHC I-4 (Audi A3)

• BMW AG 3L DOHC I-6 (Z4 3.0si)

• BMW AG 3L turbocharged DOHC 1-6 (335I)

• Daimler Benz AG 31 DOHC V-6 turbodiesel (Mercedes Benz E320 Buetec/Jeep Grand Cherokee CRD)

• Daimler Benz AG Hemi 5.7L OHV V-8 (Chrysler 300 C)

• Ford Motor Co. 4.6L SOHC V-8 (Mustang GT/Shelby GT)

• Ford Motor Co. Duratec 35 3.5L DOHC V-6 (Ford Edge/Lincoln MKX)

Otomotiv sektöründe orijinal ekipman ve yedekparça üreten Federal Mogul, 24 ülkede, 130 üretim tesisi ve 45.000 çalışanıyla dünyanın en büyük iki motor parçaları üreticisinden biri olarak Türkiye’de Dereli Grubu ile 1998’den bu yana Federal Mogul Türkiye adıyla ortak faaliyet gösteriyor.

Federal Mogul Türkiye, Dünyanın önde gelen araç üreticilerinin prestijli motorlarına ürülerini sunmaya devam ediyor. Aşağıdaki linkte, 2009 yılı itibarı ile Araç-Motor üreten firmaların (OEM) direkt fabrika montajına verilen ürünler listesini bulacaksınız.

Saygılarımızla.

 

2009 yılı itibarı ile Araç-Motor üreten firmaların (OEM) direkt fabrika montajına verilen ürünler listesi